Okolica

Lokalizacja budynku łączy zalety zielonego otoczenia i łatwej komunikacji z każdą częścią miasta.

Kameralnie i spokojnie

Spokojna dzielnica, prywatny park i sąsiedztwo ogródków działkowych sprawiają, że nawet mieszkając w mieście można delektować się ciszą i spokojem. Po drugiej stronie pobliskiej Alei Solidarności znajduje się znane miejsce odpoczynku i rekreacji – Park i Zalew Nowohucki.

Wygodne życie

Dzielnica oferuje o wiele więcej – w odległości krótkiego spaceru znajdują się Teatr Łaźnia Nowa, Kopiec Wandy czy klub sportowy Wanda Kraków, a w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji – sklepy, biblioteka, poczta,kort tenisowy, szkoła i przedszkole.

Z dobrym dojazdem

W pobliżu kursują autobusy i znajduje się linia tramwajowa. Zaletą lokalizacji jest również możliwość łatwego dojazdu do Parku Wodnego czy Kraków Areny oraz wygodne połączenie z obwodnicą Krakowa.

Skontaktuj się z nami

E-mail: biuro@modernity.pl

Tel. 607 44 99 44

Lokalizacja

 

MODERNITY

Inwestycja Modernity to 222 nowe, komfortowe mieszkania w zielonej części Nowej Huty. Znajdziesz tu monumentalną architekturę, duże przestrzenie, zieleń prywatnego parku i loftowy styl powierzchni wspólnych.

LOKALIZACJA

Lokalizacja budynku przy ulicy Bulwarowej łączy zalety zielonego otoczenia i łatwej komunikacji z każdą częścią miasta. Spokojna dzielnica, sąsiedztwo drzew i ogródków działkowych, bliskość szkół, sklepów oraz miejsc rozrywki i rekreacji tworzą wspaniałe miejsce do życia.

KONTAKT

Biuro Sprzedaży Mieszkań

Czynne: poniedziałek – piątek  10 – 18

os. Stalowe 16
Kraków – Nowa Huta

biuro@modernity.pl

tel. 607 44 99 44