FAQ

1. Z czego zbudowany jest budynek i ile ma lat?

Modernity znajduje się w dawnym Domu Młodego Robotnika, który powstał początkiem lat 50. ubiegłego wieku i pierwotnie pełnił funkcję hotelu robotniczego. Jest to przykład architektury typowej dla epoki – monumentalny budynek wykonany z solidnych i trwałych materiałów: cegła oraz lastryko.

W założeniu miała to być wizytówka Nowej Huty (wraz z Zespołem Szkół Mechanicznych tworzy tzw. Bramę Nowej Huty), dlatego też inwestycję cechuje wysoka jakość materiałów. Przestronne hole i korytarze, a także sala balowa pełniły niegdyś funkcje reprezentacyjne.
Cały proces modernizacji budynku przebiega pod okiem Wojewódzkiego Konserwatora.

2. Czy można kupić mieszkanie objęte programem MDM?

Tak. Inwestycja Modernity została stworzona również z myślą o ludziach młodych. Wśród 222 mieszkań jest określona liczba lokali objętych programem Mieszkanie Dla Młodych. W celu doprecyzowania szczegółów należy kontaktować się z Biurem Sprzedaży Mieszkań (e-mail: biuro@modernity.pl, tel: 607 44 99 44).

3. Czy Inwestor pomaga w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania?

Tak, Bulwarowa Park wspiera swoich klientów na wszystkich etapach zakupu nieruchomości. Przyszli mieszkańcy mogą skorzystać nie tylko z pośrednictwa kredytowego dewelopera ale również ze specjalnych warunków kredytowych, dostępnych tylko dla klientów Bulwarowa Park.

4. Czy jest możliwość łączenia mieszkań?

Tak. W Modernity znajdują się mieszkania 1-, 2- lub 3-pokojowe o powierzchni od 26 do 80 m2. Istnieje możliwość zwiększenia metrażu poprzez połączenie sąsiadujących ze sobą mieszkań. W tym celu należy skontaktować się z biurem sprzedaży w celu weryfikacji możliwości technicznych.

5. Jakie są koszty utrzymania mieszkania?

Na czynsz w inwestycji Modernity składają się koszty utrzymania części wspólnych budynku oraz zachowania inwestycji w należytym standardzie. Są to min. obsługa windy, oświetlenia, sprzątanie, odśnieżanie i pielęgnacja zieleni. Na chwilę obecną wysokość czynszu wynosi  2,30 zł/m².

7. Czy w budynku będą windy?

Tak, w budynku Modernity znajdzie się 5 solidnych, cichobieżnych wind 12-osobowych.

8. Jakie elementy wyposażenia mieszkania są zawarte w cenie?

Mieszkania oddawane są w tzw. stanie deweloperskim. Składają się nań wykonanie tynków maszynowych, wylewek, instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych. W każdym mieszkaniu wstawione są okna PCV, parapety, wysokiej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe, a także zawieszone grzejniki centralnego ogrzewania. Całości dopełniają wodomierze ciepłej i zimnej wody oraz licznik centralnego ogrzewania.

MODERNITY

Inwestycja Modernity to 222 nowe, komfortowe mieszkania w zielonej części Nowej Huty. Znajdziesz tu monumentalną architekturę, duże przestrzenie, zieleń prywatnego parku i loftowy styl powierzchni wspólnych.

LOKALIZACJA

Lokalizacja budynku przy ulicy Bulwarowej łączy zalety zielonego otoczenia i łatwej komunikacji z każdą częścią miasta. Spokojna dzielnica, sąsiedztwo drzew i ogródków działkowych, bliskość szkół, sklepów oraz miejsc rozrywki i rekreacji tworzą wspaniałe miejsce do życia.

KONTAKT

Biuro Sprzedaży Mieszkań

Czynne: poniedziałek – piątek  10 – 18

os. Stalowe 16
Kraków – Nowa Huta

biuro@modernity.pl

tel. 607 44 99 44