Inwestycja

Niegdyś hotel – wizytówka Nowej Huty, dziś – nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, oferująca mieszkańcom solidność i komfort.

Nowe możliwości w Modernity!

II etap już w sprzedaży, a to oznacza, że oferta Modernity została wzbogacona o dodatkowe 80 mieszkań. Teraz masz jeszcze więcej możliwości wyboru swojego M, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji mieszkańców są:
M1 – mieszkania jedno pokojowe
M2 – mieszkania dwupokojowe
M+ – mieszkania łączone, stworzone z dwóch sąsiadujących mieszkań

Sprawdź przykładowe układy mieszkań.

 M_M1_01 M_M2_01 M_M3_01

A teraz znajdź mieszkanie z układem idealnym dla Ciebie!

 

Modernity to dawny Dom Młodego Robotnika, który został zaprojektowany w latach 50.jako wizytówka Nowej Huty.

Dziś, jako nowoczesna inwestycja mieszkaniowa z przestronnym parkiem oferuje mieszkańcom niespotykaną solidność i komfort. Grube ścianyz prawdziwej cegły, stropy o wysokości od 2,65 do 3 metrów (w zależności od kondygnacji), 12-osobowe windy z każdego poziomu i obszerne korytarze sprawiają, że żyje się tu i ciszej,i wygodniej. Całości dopełniają liczne udogodnienia: monitorowany parking, tereny zielone i wykończone w loftowym stylu powierzchnie wspólne.

Inwestycja realizowana jest w porozumieniu i pod nadzorem Konserwatora Zabytków, co gwarantuje odpowiednią jakość i zachowanie walorów zabytkowych obiektu.

Pobierz standard wykończenia
solidne materiały
nowoczesne wnętrza
prywatny park
przestronne powierzchnie wspólne
monitoring i hall z recepcja
222 komfortowe mieszkania

Zobacz modernity

Plan zagospodarowania terenu inwestycji

MODERNITY

Inwestycja Modernity to 222 nowe, komfortowe mieszkania w zielonej części Nowej Huty. Znajdziesz tu monumentalną architekturę, duże przestrzenie, zieleń prywatnego parku i loftowy styl powierzchni wspólnych.

LOKALIZACJA

Lokalizacja budynku przy ulicy Bulwarowej łączy zalety zielonego otoczenia i łatwej komunikacji z każdą częścią miasta. Spokojna dzielnica, sąsiedztwo drzew i ogródków działkowych, bliskość szkół, sklepów oraz miejsc rozrywki i rekreacji tworzą wspaniałe miejsce do życia.

KONTAKT

Biuro Sprzedaży Mieszkań

Czynne: poniedziałek – piątek  10 – 18

os. Stalowe 16
Kraków – Nowa Huta

biuro@modernity.pl

tel. 607 44 99 44